20 Europos pramogų ir atrakcionų parkų (patarimai, kaip nuvykti, video ir kainos)

amusement-park-237200_1920

Į svečias šalis keliaujame pasigrožėti architektūriniais miesto sprendimais, išsaugotu autentiškumu ar tiesiog pasimėgauti šilta jūra ir saule, kurios Lietuviškam pozityvumo išsaugojimui taip trūksta. Neretai aplankome draugus ir giminaičius su kuriais pasėdime kavinėje, išeiname į parkus ar miesto skverus. Šiame straipsnyje apžvelgsime 20 Europos pramogų ir atrakcionų parkų į kuriuos galbūt bus įdomu užsukti viešint užsienyje.

Pateiksime nuorodas į originalius puslapius, parašysime kaip pasiekti objektą viešu transportu ir paminėsime preliminarias kainas (kurias reikėtų visada pasitikrinti internete, nes gali būti pasikeitusios). Taigi leidžiamės į nuotykius!

VOKIETIJA:

„Heide“ parkas (Soltau, Vokietija)

Heidės parkas yra įsikūręs 80 km nuo Bremeno esančiame Soltau miestelyje. Šiuo metu parke yra virš 50 atrakcionų įvairaus amžiaus turistams. Galima mėgautis pasiplaukiojimu kanalais, Misisipės garlaiviu arba pailsėti gėlių apsuptyje. Ir aišku linksmieji kalneliai, kurie yra parko vizitinė kortelė.

Kada dirba „Heide“ parkas?

Parkas yra atidarytas nuo kovo 19d iki spalio 30d. Dirba nuo 10 iki 17h.

Kaip nuvykti iki „Heide“ parko?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovės „Ryanair“ maršrutu iki Brėmeno. Tada nuvažiuoti iki Brėmeno centrinės traukinių stoties (traukiniai iš Brėmeno išvyksta kas valanda, bet yra netiesioginiai). Bilieto kaina yra apie 15€. Taip pasieksite Soltau miestelį iš kurio pėsčiomis arba specialiu autobusiuku dar reikės įveikti apie 3km.

Plaukiant DFDS keltu į Kylį, iki Soltau miestelio 172 km.

Kokios yra „Heide“ parko kainos?

Vienos dienos bilieto kaina apie 43€ (vaikams taikomos nuolaidos). Tačiau  patartume bilietus pirkti internetu, nes taip galima sutaupyti virš 10€. Atkreipkite dėmesį, kad parkas yra didelis ir jeigu vyksite sezono metu ir dar savaitgalį, tai nemažai laiko sugaišite stovėdami eilėse – įvertinkite tai.

Daugiau informacijos: https://www.heide-park.de/

Tikslus Heidės parko adresas: Heide Park 1, 29614 Soltau, Vokietija

„Hansa“ parkas (Skierksdorfas, Vokietija)

Vienas iš nedaugelio parkų, kuris įsikūręs prie jūros. Parkas suskirstytas į tam tikrus pasaulius (temas), jų yra 11. Galėsite pasinerti į nuotykius, tiek vandenyje, tiek sausumoje taip stipriai, kad nepastebėsite kaip greitai prabėgo diena. Parkas taip pat pritaikytas ir adrenalino fanatikams, kurie čia ras įsimintinų atrakcionų.

Kada dirba „Hansa“ parkas?

Parkas yra atidarytas nuo kovo 24d iki spalio 30d. Dirba nuo 9 iki 18h.

Kaip nuvykti iki „Hansa“ parko?

Patogiausia yra atskristi į Hamburgą (nuo Hamburgo iki parko 89km) ir iš jo su traukiniu važiuoti iki Liubeko miestelio (galima išlipti Sierksdorf traukinių stotyje ir iki parko bus likę apie 10 minučių pėsčiomis).

Taip pat galima atplaukti DFDS kompanijos keltu (su automobiliu) Klaipėda – Kylis, ir nuo Kylio iki parko yra apie 60 km.

Kokios yra „Hansa“ parko kainos?

Vienos dienos bilietas – 36 €, vaikui nuo 4 iki 14 m. – 29 €. Vaikams iki 3 m. nemokamai.

Daugiau informacijos: http://www.hansapark.de/de/.

Tikslus Hansos parko adresas: Am Fahrenkrog 1, 23730 Sierksdorf, Vokietija   

Europos parkas (Rustas, Vokietija)

Tai medinių amerikietiškų kalnelių tvirtovė. Čia pasinersite į teminių zonų (valstybių) atrakcionus. Parke veikia daugiau nei 100 atrakcionų, yra net vienuolika amerikietiškų kalnelių, devyni vandens kalneliai, rengiamos įvairios šou programos. Tai ir dar daugiau laukia Jūsų didžiausiame Vokietijos  pramogų parke!

Kada dirba Europos parkas?

Parkas yra atidarytas nuo kovo 19d iki lapkričio 6d

Kaip nuvykti iki Europos parko?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovės „Ryanair“ maršrutu iki Frankfurto (Europos parkas yra už 240 km nuo Frankfurto). Tada iš Frankfurto traukiniu galima pasiekti Rusto miestelį, kuriame yra parkas.

Kokios yra Europos parko kainos?

Vienos dienos bilietas suaugusiam – 45 € , vaikui nuo 4 iki 11 m. – 39 €

Daugiau informacijos: http://www.europapark.de/en

Tikslus Europos parko adresas: Europa-Park-Straße 2 77977 Rustas, Vokietija

Legolendas (Rėgensburgas, Vokietija)

Šio pramogų parko nesumaišykite su Legolendu Danijoje (Bilunde) ar kitame mieste, nes tinklas yra labai platus. Jis skirtas įvairaus amžiaus vaikams. Čia daug kartų sumažinti garsiausi rūmai, pilys, žymiausių miestų kvartalai. Vaikai pasiners į pramogas, tiek ant žemės, vandenyje ar ore.

Kada dirba Legolendas?

Parkas yra atidarytas nuo kovo 19d iki lapkričio 6d. nuo 10 iki 18 val.

Kaip nuvykti iki Legolendo?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovės „Wizzair“ maršrutu iki Memingeno (50 min važiavimo automobiliu iki Legolendo). Iš Rėgensburgo važiuoja specialus autobusas.

Kokios yra Legolendo kainos?

Vienos dienos bilietas suaugusiam – 35 € , vaikui nuo 3 iki 11 m. – 29 €

Daugiau informacijos: https://www.legoland.de/en/

Tikslus Legolendo adresas: LEGOLAND ALLEE, 89312 Günzburg, Germany

Tropikų salų parkas (Krausnikas, Vokietija)

60km nuo Berlyno įsikūręs pramogų parkas yra didžiausias Europoje vandens parkas po stogu. Jame sukurta egzotiška tropikų aplinka – auga atogrąžų miškams būdingi medžiai, palmės, žydi orchidėjos, šviečia dirbtinė saulė, įrengtas natūralaus smėlio paplūdimys. Visus metus palaikoma 26 laipsnių pagal Celsijų temperatūra. Šis parkas gal labiau pritaikytas suaugusiems, nors yra pramogų ir vaikams.

Kada dirba Tropikų salų parkas?

Kadangi parkas yra įrengtas po stogu, tai dirba ištisus metus

Kaip nuvykti iki Tropikų salų parko?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovės „Ryanair“ maršrutu iki Berlyno Šėnefeldo, tada automobiliu įveikti likusius 50km iki parko. Taip pat iš Berlyno čia galima atvykti reguliariai važiuojančiais autobusais (Re 2), arba traukiniais (RB 24).

Kokios yra Tropikų salų parko kainos?

Vienos dienos bilietas suaugusiam nuo 42€ (bilietas su nuolaida kainuoja 33€). Vaikai iki 5 metų įleidžiami nemokamai.

Daugiau informacijos: https://www.tropical-islands.de./en/

Tikslus Tropikų salų parko adresas: Tropical-Islands-Allee 1 15910 Krausnick, GERMANY

Serengeti parkas (Hodenhagenas, Vokietija)

Šis parkas, tai tikras zoologijos sodas,  tikras gyvūnijos pasaulis, esantis Hodenbageno miestelyje, šiaurinėje Vokietijos dalyje. Parko teritorija užima net 200 hektarų. Šis nuotykių, laisvalaikio ir atrakcionų parkas suskirstytas į keturias zonas: gyvūnų pasaulio, vandens pasaulio, beždžionių pasaulio ir laisvalaikio pasaulio. Jame pamatysite maždaug 1500 laisvėje gyvenančių gyvūnų. Daugelis jų – egzotiški gyvūnai.

Kada dirba Serengeti parkas?

Parkas yra atidarytas nuo kovo 29d iki lapkričio 2d. nuo 10 iki 18 val.

Kaip nuvykti iki Serengečio parko?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovės „Ryanair“ maršrutu iki Bremeno, o tada automobiliu pasieksite už 75km esantį parką.

Kokios yra Serengeti parko kainos?

Vienos dienos bilietas suaugusiam nuo 32€. Vaikams nuo 3-12 metų 26€.

Daugiau informacijos: http://www.serengeti-park.de

Tikslus Serengeti parko adresas: Serengeti Park Hodenhagen Am Safaripark 1 29693 Hodenhagen

Playmobil parkas (Zindorfas, Vokietija)

PlayMobil – ištisus metus veikiantis nuotykių parkas, įkurtas Zindorfe netoli Niurnbergo miesto. Šis pramogų parkas skirtas daugiau vaikams. Tuo tarpu tėvai gali mėgautis atpalaiduojančia parko atmosfera, pažaisti mini golfą.

Kada dirba Playmobil parkas?

Parkas yra atidarytas ištisus metus (išskyrus šventinį laikotarpį)

Kaip nuvykti iki Playmobil parko?

Patogiausia parką pasiekti iš Niurnbergo (o šį iš Miuncheno arba Frankfurto atskridus „Ryainair“ pagalba). Autobuso numeris 113 arba 71, kuriuo gana greitai pasieksite pramogų parką.

Kokios yra Playmobil parko kainos?

Kaina priklauso nuo sezonu, kuriuo ketina čia atvykti, tačiau dienos bilietą galima įsigyti nuo 6€

Daugiau informacijos: http://www.playmobil-funpark.de/en/

Tikslus Playmobil parko adresas: PLAYMOBIL®-FunPark Brandstätterstraße 2-10 D – 90513 Zirndorf

„Phantasia land“ parkas (Briūlis, Vokietija)

Sveiki atvykę į Svajonių šalį! Pasinerkite į pramogų, nuotykių ir neišdildomų įspūdžių sūkurį, esantį Briūlyje netoli Kelno miesto. Tai atrakcionų parkas, skirtas visai šeimai, kuriame yra 6 skirtingos pramogų zonos. Kiekvienais metais parke apsilanko daugiau nei 2 mln. lankytojų.

Kada dirba „Phantasia land“ parkas?

Parkas veikia nuo balandžio iki lapkričio mėnesio bei Kalėdų ir Naujųjų metų šventiniu laikotarpiu.

Kaip nuvykti iki „Phantasia land“ parko?

Pasiekti galima automobiliu atvykus į Kelno/Bonos oro uostą, arba autobusu iš Briūlio miesto (kelionės trukmė apie 20 min ir kaina apie 3€).

Kokios yra „Phantasia land“ parko kainos?

32€ suaugusiam žmogui ir 26€ vaikams, tačiau dažnai taikomos akcijos ir įvairūs „specialūs“ pasiūlymai, todėl tikslios kainos reikia žiūrėti internetiniame puslapyje.

Daugiau informacijos: http://www.phantasialand.de/en/

Tikslus „Phantasia land“ adresas: Phantasialand Schmidt-Löffelhardt GmbH & Co. KG Berggeiststraße 31-41 50321 Brühl.

PRANCŪZIJA:

Disneilendas (Paryžius, Prancūzija)

Pramogų parkas mažiesiems, kurį žino turbūt visame pasaulyje gyvenantys vaikai. Pasakų ir animacinių filmukų personažai čia atgyja ir bendrauja su smalsiais ir gerų emocijų nestokojančiais vaikais. Turėkite omenyje, kad šventiniu laikotarpiu čia labai daug žmonių, todėl prie tam tikrų atrakcionų teks luktelti.

Kada dirba Disneilendas?

Parkas atviras ištisus metus nuo 10 iki 18 val.

Kaip nuvykti iki Disneilendo?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovėmis „Ryanair“ arba „Wizzair“ maršrutu iki Bovės „Beauvais“ oro uosto Paryžiuje. Iš Paryžiaus veža specialūs autobusai iki Disneilendo arba galima rinktis traukinį, kuris per 40min nugabens Jus iki Disneilendo. Dabar kiek išsamiau: pirmiausia reikės nuvykti iki vienos, jums patogiausiai pasiekiamos stoties,  esančios Paryžiaus centrinėje dalyje: Charles de Gaulle Etoile, Auber, Chatelet Les Halles, Gare de Lyon arba Nation. Būtent iš šių stočių važiuoja RER A traukiniai, kurie metro žemėlapiuose pažymėti raudona spalva. Stotyse esančiose bilietų kasose arba automatuose nusipirkite bilietą iki Disneilendo. Stotyje susiradę traukinio liniją, sėskite į traukinį ant kurio užrašyta – Marne la Vallee/Disneyland – tai bus paskutinė stotelė, kurioje ir išlipsite.

Kokios yra Disneilendo kainos?

Vienos dienos bilietas suaugusiam – 84 €, vaikui nuo 3 iki 11 m. – 77 €

Daugiau informacijos: http://www.disneylandparis.com/en/

Tikslus Disneilendo adresas: 77777 Marne-la-Vallée, Prancūzija

Asterikso parkas (Paryžius, Prancūzija)

Netoli Paryžiaus (už 40 min. kelio) įsikūręs dar vienas populiarus atrakcionų parkas. Šiame pramogų parke vyrauja Asterikso ir karingųjų galų, nuolat kariaujančių su užkariautojais romėnais, tema. Asterikse apstu linksmųjų kalnelių, be to, čia rengiami įvairūs pasirodymai, pavyzdžiui, romėnų karių pratybos ar delfinų šou.

Kada dirba Asterikso parkas?

Asterikso pramogų parkas atviras nuo balandžio 2 d. iki lapkričio 2 d. nuo 10 iki 19 val.

Kaip nuvykti iki Asterikso parko?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovėmis „Ryanair“ arba „Wizzair“ maršrutu iki Bovės „Beauvais“ oro uosto Paryžiuje. Iš Paryžiaus Palais-Royal stoties į Asterikso pramogų parką veža specialus autobusas. Autobusas išvyksta kasdien 8.45 val. iš Palais-Royal stoties bei 18.30 val. iš pramogų parko.

Kokios yra Asterikso parko kainos?

Vienos dienos bilietas suaugusiam – 47 €  , vaikui 3-11 metų  – 39 €

Daugiau informacijos: https://www.parcasterix.fr/

Tikslus Asterikso parko adresas: 60128 Plailly, Prancūzija

„Futuroscope“ parkas (Poitiers, Prancūzija)

Jeigu vaikai mėgsta robotus, kosmosą ir svajoja apie skraidančias mašinas – apsilankykite „Futuroscope“ parke, kuris įsikūręs Prancūzijos vakaruose, Poitiers mieste. Ateities parke galėsite išbandyti 4D, magijos triukus, laiko mašiną. Patirti atradimų jaudulį, sugrįžti į laikus, kuomet žemėje gyveno dinozaurai, pakeliauti laiku bei pasinerti į kitus nuotykius kviečia šis parkas.

Kada dirba „Futuroscope“ parkas?

Reikia žiūrėti parko internetiniame puslapyje, nes žiemos mėnesiais (Gruodį, Sausį) darbo laikas yra labai apribotas. https://en.futuroscope.com/practical-information/opening-times-and-dates

Kaip nuvykti iki „Futuroscope“ parko?

Iš Paryžiaus čia galima atvykti tiek autobusu, tiek traukiniu (kelionė gali trukti apie pusantros valandos). Pirmiausia galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovėmis „Ryanair“ arba „Wizzair“ maršrutu iki Bovės „Beauvais“ oro uosto Paryžiuje. Iš Paryžiaus galima važiuoti traukiniu iki Poitiers miesto, o čia su 1 arba E autobusais atvykti iki parko.

Kokios yra „Futuroscope“ parko kainos?

Kainos labai įvairios, priklausomai nuo kombinacijos, kas nori patekti į parką. Kainos prasideda nuo 40€. https://en.futuroscope.com/prices-and-booking

Daugiau informacijos: https://en.futuroscope.com/

Tikslus „Futuroscope“ parko adresas: Avenue René Monory – 86360 Chasseneuil-du-Poitou

„Puy du fou“ parkas (Les Epesses, Prancūzija)

Parkas Prancūzijoje – istorinės tematikos “Puy du Fou” parkas, įsikūręs šiaurės vakaruose netoli Nanto. Jame kasdieną vyksta spektakliai ir istoriniai renginiai – gladiatorių kautynės, vežimų lenktynės romėniškame stadione, vikingų kaimų puolimai.

Kada dirba „Puy du fou“ parkas?

Parkas veikia nuo Gegužės iki Rugsėjo mėnesių.

Kaip nuvykti iki „Puy du fou“ parko?

Patogiausia parką pasiekti autobusais iš Nanto miesto. Patį Nanto miestą iš Lietuvos, jei važiuojate ne savo mašina pasiekti yra kiek kebliau. Visgi greičiausiai tektų skristi į Paryžių ir iš jo traukiniu/autobusu arba nuomota mašina važiuoti iki Nanto.

Kokios yra „Puy du fou“ parko kainos?

34 eurai dienai suaugusiems perkant vietoje ir 23 eurai vaikams.

Daugiau informacijos: http://www.puydufou.com/

Tikslus „Puy du fou“ parko adresas: 85590 Les Epesses, Prancūzija

DANIJA:

Legolendas (Bilundas, Danija)

Kaip ir Legolendas Vokietijoje, taip ir šis yra skirtas vaikams. Čia jie gali mėgautis atrakcionais, kurie juos pakelia link dangaus, ar teškia į vandenį (labai saugiai). Čia daug kartų sumažinti garsiausi rūmai, pilys, žymiausių miestų kvartalai. Per beveik pusšimtį metų Legolendas taip išsiplėtė, jog šiandien jo teritorija užima net 18 hektarų. Parkas yra suskirstytas į devynias temines sritis, kuriose veikia devynios dešimtys atrakcionų, šešiolika parduotuvių bei septyni restoranai.

Kada dirba Legolendas?

Parkas atsidaro kovo 19 d. ir užsidaro žiemai nuo spalio 30 d.  Darbo laikas nuo 10 iki 18 val.

Kaip nuvykti iki Legolendo parko?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovės „Wizzair“ maršrutu iki Bilundo. Iš čia nuvykti iki centro, o iš ten yra specialūs autobusai vežantys iki Legolendo. Keliauti galima ir DFDS keltu Klaipėda-Kylis. Nuo Kylio iki Bilundo tik 214 km.

Kokios yra Legolendo parko kainos?

Vienos dienos bilietas suaugusiam – 47 € , vaikui 3 – 12 m. – 42 €

Daugiau informacijos: https://www.legoland.dk/

Tikslus Legolendo parko adresas: Nordmarksvej 9, 7190 Billund, Danija

Tivoli parkas (Kopenhaga, Danija)

Nuo 1843 m. veikiantis Tivoli pramogų parkas tapo viena svarbiausių Kopenhagos atrakcijų. Čia – ne tik vaikų ir suaugusiųjų pamėgti atrakcionai, bet ir fontanai, kinų pagodos, restoranai, klounų bei fokusininkų pasirodymai bei daugybė kitų pramogų. Visi atrakcionai sukurti taip, kad derėtų prie Tivoli architektūros ir sodų. Kai kurie jų kelia nostalgiją, kiti – sustingdo iš baimės.

Kada veikia Tivoli parkas?

Tivoli sodai atidaryti vasaros sezonu nuo balandžio pradžios iki rugsėjo pabaigos, taip pat per Helovyną ir Šv. Kalėdų laikotarpiu. Darbo laikas vasaros sezonu nuo 11 iki 23 arba 24 val.

Kaip nuvykti iki Tivoli parko?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovės „Ryanair“ maršrutu iki Kopenhagos. Iš oro uosto atvykus iki metro stoties (København H ) parkas bus visai netoli jos.

Kokios yra Tivoli parko kainos?

Įėjimo kaina 99 DKK, vaikai iki 8 metų įleidžiami nemokamai.

Daugiau informacijos: https://www.tivoli.dk/en/

Tikslus Tivoli parko adresas: Tivoli A/S, Vesterbrogade 3, 1630 København V

Bakken parkas (Kopenhaga, Danija)

Bakken pramogų parkas – tai seniausias pramogų parkas pasaulyje, savo istoriją skaičiuojantis nuo 1583 metų, kai nuo atidarymo buvo viena populiariausių pramogų vietų Kopenhagoje, Danijoje. Pramogų parke iš viso yra per 100 atrakcionų ir pramogų namelių, 39 restoranai ir 16 kitų maitinimo vietų, tad veiklos ir pramogų čia ras tiek maži, tiek dideli parko lankytojai.

Kada veikia Bakken parkas?

Bakken pramogų parkas paprastai atviras ištisus metus, nuo 8:30 arba 9:00 val. ryto iki 15:00 arba 17:00 val. vakaro, priklausomai nuo metų laiko

Kaip nuvykti iki Bakken parko?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovės „Ryanair“ maršrutu iki Kopeanhagos. Tada traukiniu arba autobusu galima pasiekti patį parką, kuris nutolęs nuo sostinės 15min kelio. http://www.rejseplanen.dk/

Kokios yra Bakken parko kainos?

Įėjimo kaina 249 DKK, vaikams taikomos nuolaidos. Tačiau neretai taikomos akcijos ir praleisti čia dieną galima už 200DKK.

Daugiau informacijos: http://www.bakken.dk/

Tikslus Bakken parko adresas: Dyrehavevej 62, 2930 Klampenborg, Danija

ITALIJA:

„Gardaland“ parkas (šalia Veronos, Italija)

Italijoje esantis Gardalendas – trečias pagal populiarumą pramogų parkas Europoje, įkurtas šalia Gardos ežero, tarp Peschieros ir Lazise miestų. Tai tikra pasakų šalis, kupina kvapą gniaužiančių atrakcionų ir intriguojančių pramogų. Parkas yra suskirstytas į temines zonas, kurios apsuptos pasakiškais gėlių ir egzotinių augalų labirintais.

Kada veikia Gardaland parkas?

Parkas atviras nuo balandžio 1d. iki spalio 1d. nuo 10 iki 18 val.

Kaip nuvykti iki Gardaland parko?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovės „Ryanair“ arba  „Wizzair“ maršrutu iki Milano (Bergamo oro uosto). Tada traukiniu iš Milano važiuokite ir išlipkite “Peschiera del Garda” traukinių stotyje. Iš stoties iki Gardalendo kas 30 minučių kursuoja nemokamas autobusas.

Kokios yra Gardaland parko kainos?

Įėjimo kaina priklauso nuo sezono ir svyruoja nuo 25 iki 35 €/asm. Vaikams taikomos nuolaidos.

Daugiau informacijos: http://www.gardaland.it/

Tikslus Gardaland parko adresas: Via Derna, 4, 37014 Castelnuovo del Garda VR, Italija

ISPANIJA:

„Port Aventura“ parkas (Terragona, Ispanija)

Port Aventura yra viena svarbiausių lankytinų vietų Kosta Dorados pakrantėje ir trečias pagal dydį atrakcionų parkas Europoje. Port Aventura parkas suskirstytas į penkias temines zonas, pristatančias skirtingas pasaulio dalis: Tolimieji Vakarai, Meksika, Polinezija, Viduržemio jūros regionas, Kinija.

Kada veikia „Port Aventura“ parkas?

Atrakcionų parkas veikia ištisus metus nuo 10 valandos iki vakaro.

Kaip nuvykti iki „Port Aventura“ parko?

Galima iš Lietuvos skristi pigių oro linijų bendrovės „Ryanair“ arba  „Wizzair“ maršrutu iki Barselonos. Tada traukiniu (R-16 linija) galima tiesiogiai pasiekti parką. Taip pat galima parką pasiekti ir autobusais, kurie jungia Barseloną ir šį parką.

Kokios yra „Port Aventura“ parko kainos?

Vienos dienos bilietas – 45 €, vaikui nuo 4 iki 10 m. – 39 €.

Daugiau informacijos: https://www.portaventuraworld.com

Tikslus „Port Aventura“ parko adresas: Av. Pere Molas, km 2, 43840 Vila-seca, Tarragona, Ispanija

NYDERLANDAI:

Eftelingo parkas (Kaatsheuvel, Nyderlandai)

Eftelingo parkas – tai didžiausias teminis parkas Nyderlanduose, ir nuo tada, kai 1952 metais jis pradėjo savo veiklą, tapo vienu iš seniausių pramogų parkų pasaulyje. Beveik visas Eftelingo parkas buvo pastatytas gruoblėtoje kaimo vietovėje su daug pušų, kurios suteikia parkui natūralios gamtos jausmą. Kartu su dideliais tvenkiniais ir sodais (su tūkstančiais gėlių), parkas gausus žalios erdvės, kas yra gana neįprasta tarp pirmaujančių pasaulio pramogų parkų.

Kada veikia Eftelingo parkas?

Eftelingo parkas paprastai veikia nuo balandžio iki spalio mėnesio, nors paskutiniu metu jis atidaromas ir kai kuriais žiemos mėnesiais bei per Kalėdas, kai tūkstančiai žmonių apsilanko žiburiais nušviestame parke.

Kaip nuvykti iki Eftelingo parko?

Pirmiausia reikia atskristi iki Amsterdamo (Galima iš Lietuvos vykti į Eindhoveną su „Wizzair“ ir tada pervažiuoti į Amsterdamą). Iki Eftelingo parko iš Amsterdamo geriausia vykti traukiniu ir autobusu/ Utrecht / Zwolle: sėskite į traukinį ‘s-Hertogenbosch kryptimi. Iš čia kursuoja autobusai iki pat Eftelingo parko.

Kokios yra Eftelingo parko kainos?

Vienos dienos bilieto kaina prasideda nuo 34€, tačiau taikomos įvairios nuolaidos.

Daugiau informacijos: https://www.efteling.com

Tikslus Eftelingo parko adresas: Europalaan 1 5171 KW Kaatsheuvel Netherlands

ANGLIJA:

„Pleasure beach“ parkas (Blackpool, Anglija)

Už pusantros valandos kelio nuo Liverpulio, Blackpool įsikūręs „Pleasure Beach“ atrakcionų parkas yra vienas populiariausių Anglijoje. Šio atrakcionų parko įžymybė – tai „The Big One“ aukščiausi ir greičiausi linksmieji kalneliai Jungtinėje Karalystėje.

Kada veikia „Pleasure beach“ parkas?

Parkas jau veikia savaitgaliais, tačiau nuo Balandžio mėnesio veiklą pradės ir šiokiadieniais. Nuo spalio pabaigos parkas pradės veikti vėl tik savaitgaliais. Na, o darbo valandos nėra pastovios, paprastai nuo 10:00 – 11:00 ryto, iki 17:00 – 20:00 vakaro .

Kaip nuvykti iki „Pleasure beach“ parko?

Vykstant iš Lietuvos patogiausia skristi į Mančesterio oro uostą (55min kelio mašina nuo oro uosto randasi parkas). Iki parko reguliariai kursuoja traukiniai iš Blackpool miesto, taip pat parkas turi tramvajaus stotelę, todėl pasiekti viešu transportu parką nėra sudėtinga.

Kokios yra „Pleasure beach“ parko kainos?

Vaikams £25 Suaugusiems £30 Žmonėms, norintiems patekti į vidų tačiau nesinaudoti atrakcionais, įėjimas kainuos £5 Internetu galima įsigyti ir pigesnių bilietų.

Daugiau informacijos: https://www.blackpoolpleasurebeach.com/

Tikslus „Pleasure beach“ parko adresas: 525 Ocean Boulevard, Blackpool, Lancashire, FY4 1EZ.

„Alton towers“ parkas (Alton, Anglija)

Tai populiariausias atrakcionų parkas, Jungtinėje Karalystėje, jame yra virš 50 skirtingų atrakcionų. Pasilinksminti čia galės visa šeima. Čia rasite atrakcionų tokių, kurie pradžiugins mažuosius, ir tokių, kurie prišiurpins ne vieną tėvelį.

Kada veikia „Alton towers“ parkas?

Parkas veikia nuo Kovo 22 dienos ir veiks iki pat Lapkričio 9-osios. Na o darbo valandos nėra pastovios, paprastai nuo 9:30 ryto, iki 17:00 – 19:00 ar net 21:00.

Kaip nuvykti iki „Alton towers“ parko?

Gana lengvai parką galima pasiekti viešu transportu. X52 autobusas padės jums nusigauti iki parko iš Notinhamo ir Derby miestų. Taip pat galima kasdieniais autobusais pasiekti iš Stoke miesto. Jei keliausite traukiniu, čia puikiai išvystytas susisiekimas su trimis traukinių stotimis (Stoke-on-Trent, Uttoxeter ir Derby)

Kokios yra „Alton towers“ parko kainos?

Vaikams £39 Suaugusiems £46.80

Daugiau informacijos: https://www.altontowers.com

Tikslus „Alton towers“ parko adresas: Farley Ln, Alton, Stoke-on-Trent ST10 4DB, Jungtinė Karalystė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s