„PINS“ lojalumo kortelė, kodėl verta ją turėti

7102574323_8dff1e8250_b

Visų pirma reikėtų pabrėžti, kad kortelė yra nemokama (nemokamas yra jos gavimas, pratęsimas ir naudojimas). Jeigu ji tik teikia naudą, be jokių išlaidų, tai kodėl jos neįsigyti? „Pins“ kortelių yra įvairių rūšių (nes daug partnerių „palaiko“ šį bendradarbiavimą) tačiau mes panagrinėkime tik su kelionėmis susijusias korteles. Jos yra dviejų rūšių:

  • Luxexpress pins – kortelė skirta kelionėms autobusu
  • airBaltic pins – kortelė skirta kelionėms lėktuvu

„Luxexpress PINS“ kortelė

Kokia nauda iš „Luxexpress pins“ kortelės?

7513475922_1a59d4d91d_b

Su šia kortele jūs galite gauti nuolaidą autobusų bilietams priklausomai nuo jūsų kelionių skaičiaus. Yra trys lygiai: nuo 11-25 kelionių autobusu (gausite 15% nuolaidą bilietams); nuo 26-40 kelionių (30% nuolaidą); virš 40 kelionių (40% nuolaidą).

Pateikiame pavyzdį. Vartotojai, užsiregistravę PINS lojalumo programoje per PINS tinklalapį ar per kitus PINS partnerius, gaus 10 virtualių kelionių į savo PINS sąskaitą iškart po kelionės su „Lux Express“.  10 virtualių kelionių garantuoja Jums pirmo lygio -15% nuolaidą. Taigi jau pirmos kelionės metu, jums bus suteikta 15% nuolaida nuo bilieto kainos.

Be virtualių kelionių kaupimo, jūs kaupsite ir PINS taškus. Kiekvienas išleistas 1 EUR suteikia vartotojui 2 PINS taškus. Už sukauptus PINS taškus galėsite įsigyti keliones. Kokias keliones galėsite išsirinkti nemokamai priklausys nuo turimų taškų skaičiaus ir plačiau apie tai skaitykite: https://luxexpress.eu/lt

PINS kortelė yra individuali. Kortele gali naudotis tik tas asmuo, kuriam ji buvo išduota ir griežtai draudžiama perduoti ją tretiesiems asmenims.

„airBaltic PINS“ kortelė

Kokia nauda iš „airBaltic pins“ kortelės?

Čia yra trys pagrindinės kortelės: Basic,  Executive ir VIP. Jos viena nuo kitos skiriasi įgijimo būdais ir teikiamomis nuolaidomis. Jei skrendate iki 25 kelionių arba turite mažiau nei 20 000 pins taškų – gausite Basic kortelę. Didėjant kelionių ir taškų skaičiui, didėja ir kortelės teikiamos galimybės.

Taigi turint bet kokią „airBaltic pins“ kortelę už skrydį gaunate atitinkamą skaičių pins taškų (pavyzdžiui: už kiekvieną Basic bilietams išleistą 1 EUR gaunate 1 pins tašką). Pačios kortelės turėjimas suteikia nuolaidų skrydžio komfortui (išankstinės vietos rezervavimas internetu, papildomi bagažo vienetai,  greitoji patikra ir panašiai).

Sukauptus pins taškus galite išleisti įsigyti keliones ar įvairius daiktus. Plačiau apie tai: http://www.pinsforme.com/lt-lt

Tačiau neapsiribokite vien šiomis išvardintomis kortelėmis, nes daugybė partnerių: „Lukoil“, „Topo centras“, „Avis“ ir taip toliau suteikia papildomas nuolaidas kortelių turėtojams.

Tai lojalumo kortelės, kurių esmė yra išlaikyti jus „vartotojus“ prie tam tikrų prekės ženklų ar kompanijų. Ar tai blogai? Visada galutinį sprendimą priimate pats, tačiau kodėl skraidant pavyzdžiui į Estiją ar Latviją darbo reikalais neužsisakius kortelės, kuri leis jums sutaupyti laiko patikros eilėje, pasirinkti vietą lėktuve prie lango ar pasiimti papildomą rankinę. Prisijunkite prie programos leisiančios jums pagerinti skrydį lėktuvu, ar įveikti kelionę autobusu su ženkliai mažesne kaina.

Plačiau apie PINS: čia

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s