„Ryanair“ ir „Wizzair“ mobiliosios programėlės (App‘sai) – kodėl verta jas parsisiųsti

iphone-830480_1920

Šiais laikais telefonas ar planšetė patenka į tą sąrašą daiktų, kuriuos visada nešiojamės kartu su savimi. Lygiai taip ir ruošiantis į kelionę planšetę pasiimame į rankinį bagažą, o telefoną dažniausiai laikome arti savęs. Todėl išnaudokime dar labiau šiuos mobiliuosius įrenginius ir prisidėkime prie gamtos (medžių) tausojimo. Kaip tai padaryti? Dažnai skrendant lėktuvu tenka pastebėti, kad dar daugelis žmonių spausdinasi bilietus. Pagal atliktus tyrimus (labai sudėtinga tiksliai nustatyti, todėl imamas skaičių vidurkis) iš vieno medžio pagaminama apie 750kg popieriaus, o tai yra apie 155000 A4 formato lapų. Jeigu „Ryanair“ duomenimis jie per metus perveža apie šimtą milijonų keleivių, tai nesunku paskaičiuoti, jog tam tikslui nukertama beveik 646 medžiai. Tačiau čia idealiu atveju, kai žmonės spausdinasi po vieną lapą (nėra pakartotinių spausdinimų ir pan.). Tiek medžių, jau yra parkas, kuris per metus tikrai neatauginamas (tam reikia dešimčių metų).

Galima viso to išvengti! Tereikia parsisiųsti mobilias programėles (taip vadinamus app‘sus). Jose turėsite savo elektroninį bilietą, kurį pateiksite nuskanuoti oro uoste ir nereikės spausdinti nei vieno lapo.

Kita labai svarbi priežastis, kodėl programėlės yra labai patogios – kiek subtilesnė. Anksčiau žmonės specialiai pirkosi vietas (mokėjo papildomus pinigus prie bilieto kainos), netik tam, kad sėdėtų šalia iliuminatoriaus, o ir tam kad nereikėtų spausdintis bilieto atgaliniam skrydžiui. Nes jei neperki „vietos“, o tavo pavyzdžiui atostogų skrydis po savaitės ar dviejų, tada reikdavo sukti galvą, kaip tuos bilietus atsispausdinti (aš kalbu apie žmones, kurie nedaro „Check in“ oro uoste ir keliauja tik su rankiniu bagažu). Taigi dabar su programėle atkrenta ir šis rūpestis, nes galima gauti bilietus gulint paplūdimyje, tiesiog kelių mygtukų spustelėjimu.

Trečias labai svarbus momentas. Kad bilietus įsigyti programėlės dėka, jums reikalingas internetas. Jei jo neturite, tai galite pasidaryti viešbutyje ar kavinėje „Wi-Fi“ dėka. Tuo tarpu, kai bilietus turite programėlėje jau internetas nebereikalingas, kai duosite juos nuskanuoti oro uosto darbuotojai. Taigi papildomų išlaidų dėl interneto, tikrai nepatirsite.

Čia yra bendros išvados apie mobiliųjų programėlių naudą, o toliau pateiksime konkrečiai „Ryanair“ ir „Wizzair“ siūlomų programėlių privalumus.

 

„Ryanair“ mobilioji programėlė – įlaipinimo kortelė

aircraft-2410190_1920

Sėkmingai atlikus registraciją naudojantis „Ryanair“ mobiliąja programėle, mobilioji įlaipinimo kortelė bus išsaugota jūsų telefone. Mobiliąją įlaipinimo kortelę galėsite peržiūrėti „Ryanair“ programėlės pradiniame ekrane paspaudę skiltį „Įlaipinimo kortelė“.

Mobiliojoje įlaipinimo kortelėje pateikiama ši informacija: keleivio vardas ir pavardė, užsakymo Nr., skrydžio informacija (skrydžio numeris / data / laikas), sėdimos vietos numeris, eiliškumas (prioritetinis įlaipinimas ar kita) bei įlaipinimo zona (priekinės / galinės durys).

Svarbu tai, kad mobiliosios įlaipinimo kortelės skrydžio užsakyme galimos keliems keleiviams.

Deja mobilioji įlaipinimo kortelės nepriimamos šiuose oro uostuose: Agadiro, Saviros, Feso, Nadoro, Udždos, Marakešo, Rabato, Tanžero, Saragosos, Algero, Kefalonijos, Volo. Iš šių oro uostų skrendantys keleiviai turi atlikti registraciją internetu ir atsispausdinti savo skrydžio (-ių) įlaipinimo korteles.

Parsisiųsti programėlę galite čia: “Apple“ įrenginiams ir “Android“ įrenginiams

 

„Wizzair“ mobilioji programėlė

wizzair-1169707_1920 

Programa veikia mobiliuosiuose įrenginiuose su „Android 4.1“ arba naujesne versija ir „iPhone“ įrenginiuose su „iOS 9.3“ arba naujesne versija.

Nereikia atsispausdinti bilieto ir nereikalingas interneto ryšys prie įlaipinimo vartų. Oro uostuose, kuriuose priimama mobilioji įlaipinimo kortelė, tiesiog paimkite telefoną ir naudokite įlaipinimo kortelę programoje, net kai nesate prisijungę prie interneto.

Naudojantis naująja WIZZ programa paprasčiau ieškoti pigių skrydžių ir juos užsisakyti. Įsigykite „WIZZ Discount Club“ narystę (arba naudokite turimą), kad kainos būtų dar mažesnės.

Peržiūrėkite skrydžių tvarkaraštį ir užsakymus bei sužinokite visą svarbiausią skrydžio informaciją. Naudojant WIZZ laiko juostą smagu stebėti informaciją ir keliauti.

Paaiškėjo, kad turite pasiimti daugiau daiktų ir įsigijote nepakankamą bagažo leidimą? Galite lengvai įtraukti papildomą krepšį naudodami laiko juostą.

Užsisakykite pirmenybinio įlaipinimo paslaugą ir įsigykite kelionės draudimą, įtraukite bagažo leidimą, pakeiskite užsakytą vietą. Tai tik kelios iš daugelio paslaugų, kurias galite naudoti naujojoje WIZZ programoje.

Parsisiųsti programėlę galite čia: “Apple“ įrenginiams ir “Android“ įrenginiams

10 nemokamų mobiliųjų programėlių, kurios naudingos keliaujant užsienyje

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s