Bilietai

Tiesioginiai skrydžiai į NEAPOLĮ, tik 39€, skrendant iš Kauno į abi puses!

naples

Neapolis – miestas ir uostas pietinėje Italijoje, prie Neapolio įlankos Tyrėnų jūroje, Kampanijos regiono sostinė, šalia Vezuvijaus ugnikalnio.

Šis miestas pastatytas ant uolų didžiulio amfiteatro principu, didžioji dalis pastatų langų nukreipti į įlanką, pro kuriuos atsiverią įspūdinga panorama.

Keliaujant po Neapolį rekomenduojame aplankyti šv. Januarijaus katedrą, pasivaikščioti Kalėdų gatve, taip pat Spaccanapoli gatve, kuri dalija miestą į dvi dalis. Keliaudami senamiesčio gatvėmis pamatysite daugybę didelių ir mažų bažnytėlių. Nueikite į Plebiscitų aikšte, kur stovi didingi Karališkieji rūmai. Planuodami savo kelionės maršrutą rasite dar daugiau įdomių lankytinų vietų.

 

Kaunas – Neapolis – Kaunas 39,20€

Data Išvykimo laikas Atvykimo laikas Kaina Kompanija
Kaunas – Neapolis 2017-11-26 10:40 12:25 19,60 Ryanair
Neapolis – Kaunas 2017-11-30 13:05 16:50 19.60 Ryanair

Bilietus įsigykite ryanair.com svetainėje, kur rasite daugiau datų už patraukią kainą

(Bilietų kainos greit keičiasi)

Įsigyjant skrydžius rekomenduojame parsisiųsti į savo išmanų telefoną skrydžio bendrovės mobiliąją programėlę. Ji sutaupys jūsų laiką ir netgi pinigus, visa informaciją ir parsisiuntimo nuorodas rasite čia: Programėlės

Atkreipiame dėmesį, kad skrydžių kainos greit keičiasi, tai priklauso nuo skraidinančios bendrovės. Kaina gali pasikeisti nuo vieno karto per kelias dienas arba kelis kartus per dieną, tad jei mūsų nurodytos kainos nesutampa su kainomis skraidinančios kompanijos svetainėje, tai reiškia, kad įvyko kainos pasikeitimai skraidinančios kompanijos sprendimu.
Jei pamatėte skrydžius už itin žemą kainą – nedelskite, nes tikėtina, kad bilietai greit pabrangs.

Kur apsistoti Neapolyje:

airbnb-2384737_1920

Neapolyje apstu viešbučių nuo kelių žvaigždučių iki aukščiausios klasės kompleksų, tačiau jei norite sutaupyti – rinkitės apgyvendinimo paslaugą „Airbnb“. Jei norite daugiau sužinoti apie šią pigios nakvynės galimybę – skaitykite čia: Airbnb

Jeigu dar niekada nebandėte šios nakvynės galimybės, tai mes suteikiame 25€ nuolaidą jūsų pirmai nakvynei, jei registruositės per šią nuorodą čia: Išsirinkite pigiausią nakvynę ir gaukite 25€ dovanų >>

Jei norite naujienas sužinoti pirmieji – spauskite ,,Like“ kurdabar.lt Facebook paskyroje  ir užsiprenumeruokite naujienas, kaip tai padaryti:

kaip sekti

 

Advertisements

Parašykite komentarą