Kiti patarimai

WOW! Keliauk po Europos Sąjungą NEMOKAMAI! Unikalus šansas aštuoniolikmečiams pažinti senąjį žemyną!

man-2706901_1920

Svajoji apie geriausią aštuoniolikto gimtadienio dovaną? O gal kelionės yra tavo aistra, tačiau kelionių bilietams pritrūksta pinigų? EU turi fantastišką naujieną! Saulės nubučiuota Ispanija, picomis dvelkianti Italija ar dar 26 Europos Sąjungos narės gali tapti tavo didžiausiu vasaros NUOTYKIU!

Skubėk per pirmas dvi Birželio savaites pateikti paraišką ir dalyvauti programoje, bei pirmosiomis Liepos dienomis išgirsti savo pavardę, tarp kitų 15 000 Europos Sąjungos aštuoniolikmečių.

Kodėl neišbandžius savo sėkmės ir gebėjimo įrodyti, kad esi vertas praplėsti savo akiratį Europietiškos istorijos, kulinarijos, gamtos pažinimo aspektais. Europa – tai daugiau nei Eifelio bokštas ar Romos Koliziejus. Europa, tai milijonai pažinimo akimirkų, kada suvoki, jog būti laimingu nereikia priežasties. Skirtingos kultūros, papročiai, kalbos tave praturtina, kaip asmenybę ir tampi neatskiriama Europos dalimi. Prisidėk prie projekto ir siek savo užsibrėžtų tikslų ir svarbiausia niekada nepamiršk, kad būti žmogumi yra atsakomybė. Nešvaistyk gyvenimo leisdamas aitvarus pievoje be vėjo, o geriau padovanok šypseną žmonėms be vilties.

Taigi kurkime naują Europos veidą su draugiškais ir išsilavinusiais jos piliečiais. Būkime gerumo ambasadoriais ir pradėkime kelionę jau šią vasarą!

 

Norėdamas keliauti nemokamai tu turi:

  • Būti aštuoniolikmečiu
  • Užpildyti paraišką Europos jaunimo portale (nuo Birželio 12 iki Birželio 26 dienos). Prašymą gali rasti čia: https://europa.eu/youth/EU_en tačiau pirmiausia rekomenduojame perskaityti visą informaciją pateiktą: http://www.youdiscover.eu/

 

Jei tau pasiseks:

  • Galėsi keliauti nemokamai su „Interrail“ po Europos Sąjungos valstybes (kelionės trukmė iki 30 dienų ir iki 4 skirtingų vietų Europos Sąjungoje). Kelionės laikotarpis: Liepos – Rugsėjo mėnesiai.
  • Daugiau informacijos: http://www.youdiscover.eu/

 

Kur apsistoti kelionėje po Europą:

airbnb-2384737_1920

Europoje apstu viešbučių nuo kelių žvaigždučių iki aukščiausios klasės kompleksų, tačiau jei norite sutaupyti – rinkitės apgyvendinimo paslaugą „Airbnb“. Jei norite daugiau sužinoti apie šią pigios nakvynės galimybę – skaitykite čia: Airbnb

Jeigu dar niekada nebandėte šios nakvynės galimybės, tai mes suteikiame 25€ nuolaidą jūsų pirmai nakvynei, jei registruositės per šią nuorodą čia: Išsirinkite pigiausią nakvynę ir gaukite 25€ dovanų >>

Jei norite naujienas sužinoti pirmieji – spauskite ,,Like“ kurdabar.lt Facebook paskyroje  ir užsiprenumeruokite naujienas, kaip tai padaryti:

kaip sekti

Advertisements

Parašykite komentarą