Kiti patarimai

Susigrąžinkite dalį pinigų išleistų kelionėms, viešbučiams, automobilių nuomai ir laisvalaikiui!

euro-870759_1920

Šaunu yra atgauti dalį pinigų už pirkinius ne nuolaidų kuponais, prekėmis, o grynaisiais tiesiog į savo banko sąskaitą. Visa tai yra įmanoma ir labai paprasta, užtruksite vos keletą sekundžių papildomai, tačiau už tai būsite apdovanoti neplanuotomis pajamomis.

Bonusway.lt yra visiškai nemokama paslauga, kuri padeda tau susigrąžinti dalį pinigų, išleistų perkant internetu. Tau tereikia eiti į internetinės parduotuvės puslapį per šią nuorodą Nuoroda ir užsiregistruoti. Procentas ar fiksuotas bonusas už kiekvieną pirkinį yra grąžinamas į registruoto nario sąskaitą. Kiekviena parduotuvė turi skirtingą bonuso lygį, kurį galima patikrinti parduotuvės puslapyje.

Kaip tai veikia?

Jeigu planuojate kelionę ir perkate skrydžių bilietus, nuomojatės automobilį (rentalcars.com), rezervuojatės viešbučius (booking.com) ar paprasčiausiai norite ką nors kelionėms parsisiųsti iš „AliEpress“ paspauskite ant žemiau esančios nuorodos, prisiregistruokite sistemoje ir pirkite savo pirkinius, kaip įprastai. Tačiau tam tikras procentas išleistų pinigų Jums sugrįš į sąskaitą. Kaip mes esame įpratę naudotis nuolaidų kortelėmis eidami į parduotuvę, pildami degalus, tai čia yra tas pats, tik „internetiniu“ lygmeniu.

Nuoroda kuri suteiks Jums galimybę susigrąžinti pinigus: Nuoroda

Kai tik surinksi 10 eurų bonusą, pinigai galės būti pervesti į tavo banko ar Paypal sąskaitą. Ir taip visada!

SVARBU: Užregistravus bonusą tavo nario profilyje užtruks apytiksliai iki 2 mėnesių, kol bus galima pervesti pinigus į tavo sąskaitą. Tokio ilgo laikotarpio reikia, kad komisiniai pereitų per visas finansines operacijas ir būtų gaunamas komisinių mokėjimas iš parduotuvės.

Advertisements

Parašykite komentarą