Bilietai

KOPENHAGA! Skrydžiai iš Kauno, tik 19,98€ į abi puses!

christiansborg-2655741_1920

Kristianija

Kristijanija (daniškai: Fristaden Christiania) – Kopenhagos rajonas, kitaip dar vadinamas Laisvės miestu. Amo saloje įsikūręs miestelis, po Tivolio sodų yra antroji pagal lankomumą turistų atrakcija Danijos sostinėje. Kristianija, kasmet pritraukia apie pusę milijono turistų.

34 hektarų dydžio komunoje, esančioje vos už kilometro nuo Danijos karalienės rezidencijos, šiuo metu gyvena apie 850 gyventojų. Dauguma jų visuomenės nustatytoms normoms nepaklūstantys žmonės: hipiai, pankai, menininkai, valkatos, muzikantai ir kiti.

Bendruomenė

Fristaden Christiania – miestas mieste. Iš pirmo žvilgsnio gal kažkuo primena mūsų Užupio respubliką, tačiau skirtumų per daug, kad būtų galima lyginti. Didžiąją dalį jo gyventojų sudaro menininkai, amatininkai, muzikantai, hipiai, svajotojai, klajotojai po pasaulį, laisvo mąstymo žmonės, kurie nusivylę dabartine vartotojiška visuomene ir norintys susikurti sau alternatyvią gyvenamąją vietą. Todėl atmosfera ten ir keista, kartais netgi bauginanti, bet tuo pačiu ir labai įdomi. Kristijanijos gyventojai savęs nelaiko Kopenhagos gyventojais, jie save vadina kristijanitais. Jų šiuo metu yra apie 850. Dauguma namų, sklypų ar pastatų ten saviti meno kūriniai su įvairiais apipavidalinimais, paveikslais išmargintomis sienom. Didžioji bendruomenės dalis labai aktyviai reiškiasi socialinėse akcijose – muzika, piešiniais, eisenomis, parodomis ar kitokiais būdais stengdamasi atkreipti visuomenės dėmesį į šių laikų pasaulio problemas. Skirtingai nuo valdžios bandomos prilipdyti etiketės, kad Kristianija tai „supuvęs kvartalas, kuriame klesti nusikalstamumas, narkotikai ir smurtas“, jie save laiko “į ekologiją orientuotu miestu, paremtu kuklia ekonomika ir plačia savivalda”.

Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Kristijanija

kurdabar.lt įspūdžiai iš Kopenhagos ir Kristianijos >>

Kaunas – Kopenhaga – Kaunas 19,98€

  Data Išvykimo laikas Atvykimo laikas Kaina Kompanija
Kaunas – Kopenhaga 2018-08-29 06:25 06:50 9,99 Ryanair
Kopenhaga – Kaunas 2018-09-04 12:10 14:35 9,99 Ryanair

 

Kaunas – Kopenhaga – Kaunas 19,98€

  Data Išvykimo laikas Atvykimo laikas Kaina Kompanija
Kaunas – Kopenhaga 2018-09-07 06:25 06:50 9,99 Ryanair
Kopenhaga – Kaunas 2018-09-10 12:10 14:35 9,99 Ryanair

 

Kaunas – Kopenhaga – Kaunas 19,98€

  Data Išvykimo laikas Atvykimo laikas Kaina Kompanija
Kaunas – Kopenhaga 2018-09-23 06:25 06:50 9,99 Ryanair
Kopenhaga – Kaunas 2018-09-25 12:10 14:35 9,99 Ryanair

Bilietus įsigykite ryanair.com svetainėje

(Bilietų kainos greit keičiasi)

Įsigyjant skrydžius rekomenduojame parsisiųsti į savo išmanų telefoną skrydžio bendrovės mobiliąją programėlę. Ji sutaupys jūsų laiką ir netgi pinigus, visa informaciją ir parsisiuntimo nuorodas rasite čia: Programėlės

Atkreipiame dėmesį, kad skrydžių kainos greit keičiasi, tai priklauso nuo skraidinančios bendrovės. Kaina gali pasikeisti nuo vieno karto per kelias dienas arba kelis kartus per dieną, tad jei mūsų nurodytos kainos nesutampa su kainomis skraidinančios kompanijos svetainėje, tai reiškia, kad įvyko kainos pasikeitimai skraidinančios kompanijos sprendimu.
Jei pamatėte skrydžius už itin žemą kainą – nedelskite, nes tikėtina, kad bilietai greit pabrangs.

Kur apsistoti Kopenhagoje:

airbnb-2384737_1920

Kopenhagoje apstu viešbučių nuo kelių žvaigždučių iki aukščiausios klasės kompleksų, tačiau jei norite sutaupyti – rinkitės apgyvendinimo paslaugą „Airbnb“. Jei norite daugiau sužinoti apie šią pigios nakvynės galimybę – skaitykite čia: Airbnb

Jeigu dar niekada nebandėte šios nakvynės galimybės, tai mes suteikiame 30€ nuolaidą jūsų pirmai nakvynei, jei registruositės per šią nuorodą čia: Išsirinkite pigiausią nakvynę ir gaukite 30€ dovanų >>

 

Bonusway_logo

Susigrąžinkite dalį pinigų išleistų kelionėms užsiregistravę bonusway.com sistemoje.
Daugiau informacijos rasite čia: Susigrąžinkite dalį pinigų išleistų kelionėms, viešbučiams, automobilių nuomai ir laisvalaikiui!

 

Jei norite naujienas sužinoti pirmieji – spauskite ,,Like“ kurdabar.lt Facebook paskyroje  ir užsiprenumeruokite naujienas, kaip tai padaryti:

kaip sekti

Parašykite komentarą