Bilietai

Oho! tik 10€, Kaunas – Milanas – Kaunas! Trumpam atitrūkite nuo rutinos!

lucas-davies-507236-unsplash

Kaunas – Milanas – Kaunas  10€

Data Išvykimo laikas Atvykimo laikas Kaina Kompanija
Kaunas– Milanas 2019-01-15 17:30 19:05 5,00 Ryanair
Milanas – Kaunas 2019-01-17 09:05 12:40 5,00 Ryanair

Bilietus įsigykite tiesiogiai ryanair.com svetainėje

(Bilietų kainos greit keičiasi)

Įsigyjant skrydžius rekomenduojame parsisiųsti į savo išmanų telefoną skrydžio bendrovės mobiliąją programėlę. Ji sutaupys jūsų laiką ir netgi pinigus, visa informaciją ir parsisiuntimo nuorodas rasite čia: Programėlės

Atkreipiame dėmesį, kad skrydžių kainos greit keičiasi, tai priklauso nuo skraidinančios bendrovės. Kaina gali pasikeisti nuo vieno karto per kelias dienas arba kelis kartus per dieną, tad jei mūsų nurodytos kainos nesutampa su kainomis skraidinančios kompanijos svetainėje, tai reiškia, kad įvyko kainos pasikeitimai skraidinančios kompanijos sprendimu.
Jei pamatėte skrydžius už itin žemą kainą – nedelskite, nes tikėtina, kad bilietai greit pabrangs.

TOP 3 lankytini objektai Milane:

Milano katedra – Duomo katedra (Duomo di Milano). Tai didžiausia Italijos bažnyčia ir antra pagal dydį katalikų katedra pasaulyje, kuri buvo pradėta statyti XIV a., o baigta tik XIX a. pab.

Tikslus adresas: Via Arcivescovado, 1 – 20122, Milanas

Darbo laikas ir kainos pateiktos: http://www.duomomilano.it/en/visit-us/

„La Scala“ teatras (Teatro alla Scala). La Scala yra vienas garsiausių, prestižiškiausių pasaulio operos teatrų. Per Antrąjį pasaulinį karą, 1943 m., „La Scala“ smarkiai nukentėjo per bombardavimą ir buvo uždaryta, tačiau duris vėl atvėrė jau 1946 m. Prasidėjo savotiškas aukso amžius.

Tikslus adresas: Largo Ghiringhelli 1 Piazza Scala, Milanas

Darbo laikas ir kainos pateiktos: http://www.teatroallascala.org/en/index.html

Sforcų pilis (Castello Sforzesci). XV a. pastatyta pilis yra apie 180 x 180 m išmatavimų ketvirtainiškas pastatas. Pagrindinis įėjimas yra pro Filaretės bokšto vartus. Šiuo metu pilis yra didžiausias Milano istorinis-muziejinis kompleksas. Pilies lankymas nemokamas, išskyrus muziejus.

Tikslus adresas: Piazza Castello, 3 I, Milanas

Darbo laikas ir kainos pateiktos: https://www.milanocastello.it/

Kur apsistoti Milane:

airbnb-2384737_1920

Milane apstu viešbučių nuo kelių žvaigždučių iki aukščiausios klasės kompleksų, tačiau jei norite sutaupyti – rinkitės apgyvendinimo paslaugą „Airbnb“. Jei norite daugiau sužinoti apie šią pigios nakvynės galimybę – skaitykite čia: Airbnb

Jeigu dar niekada nebandėte šios nakvynės galimybės, tai mes suteikiame 30€ nuolaidą jūsų pirmai nakvynei, jei registruositės per šią nuorodą čia: Išsirinkite pigiausią nakvynę ir gaukite 30€ dovanų >>

Jei norite naujienas sužinoti pirmieji – spauskite ,,Like“ kurdabar.lt Facebook paskyroje  ir užsiprenumeruokite naujienas, kaip tai padaryti:

kaip sekti

Advertisements

Parašykite komentarą