Naujienos

„Wizz Air“ stabdo skrydžius 5 kryptimis iš Vilniaus

wizzair-1169707_1920.jpg

Pigių skrydžių oro linijų bendrovė „Wizz Air“ stabdo skrydžius 5 kryptimis iš Vilniaus. 2019 metų vasaros sezono metu nutraukti skrydžiai: Vilnius – Roma, Vilnius – Baris, Vilnius – Geteborgas, Vilnius – Gdanskas, Vilnius – Stokholmas, šiomis kryptimis įsigyti bilietų jau nebegalima. Tai DELFI.lt patvirtino bendrovė.

Keleiviai, kurie buvo įsigyję skrydžius į Romą, Barį, Geteborgą, Gdanską ar Stokholmą ar atgal į Vilnių, bus informuoti apie pokyčius, jiems siūloma skrydžio alternatyva, pinigų grąžinimas arba 120 proc. sumokėtos sumos grąžinimas į keleivių „Wizz Air“ sąskaitas.

Kol kas nežinoma ar ateityje skrydžiai šiomis kryptimis bus atnaujinti ar bus pasiūlyta nujų krypčių.

„Kaip įprasta aviacijos industrijos praktikoje, skrydžių dažniai keičiami atsižvelgiant į kelionių sezoną ir maršrutų patrauklumą. Siekdama, kad patys populiariausi maršrutai būtų prieinami žemiausiomis galimomis kainomis, avialinijų bendrovė „Wizz Air“ visuomet stebi ir analizuoja siūlomų maršrutų rezultatus“, – rašoma bendrovės atsiųstame atsakyme.

Geros naujienos, kad Lietuvoje veiklą pradeda vykdyti ,,Georgian Airways“ oro linijų bendrovė. Nuo šių metų balandžio pradžios iš Vilniaus oro uosto galėsime tiesiogiai pasiekti Sakartvelo (Gruzijos) sostinę – Tbilisį. Skrydžiai bus vykdomi tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Skrydžiai iš Vilniaus pradedami nuo balandžio 2 dienos. Kelionė iš Vilniaus į Sakartvelo sostinę Tbilisį truks apie 3 valandas.
Jau dabar galima įsigyti skrydžių bilietus ,,Georgian Airways“ svetainėje, tačiau kol kas negalima įsigyti pigiausių ,,Light“ tipo bilietų.

Daugiau naudingos informacijos apie Tbilisį rasite čia: Tbilisis – Gruziniškas „draugiškumas“ ir lankytinos vietos chačapurių šalyje>>

Kur apsistoti Gruzijoje:

Rezervuokite nakvynės vietą per Booking.com sistemą:

Rezervuokite nakvynės vietą per Airbnb.com sistemą:

airbnb-2384737_1920

Gruzijoje apstu viešbučių nuo kelių žvaigždučių iki aukščiausios klasės kompleksų, tačiau jei norite sutaupyti – rinkitės apgyvendinimo paslaugą „Airbnb“. Jei norite daugiau sužinoti apie šią pigios nakvynės galimybę – skaitykite čia: Airbnb

Jeigu dar niekada nebandėte šios nakvynės galimybės, tai mes suteikiame 30€ nuolaidą jūsų pirmai nakvynei, jei registruositės per šią nuorodą čia: Išsirinkite pigiausią nakvynę ir gaukite 30€ dovanų >>

Jei norite naujienas sužinoti pirmieji – spauskite ,,Like“ kurdabar.lt Facebook paskyroje  ir užsiprenumeruokite naujienas, kaip tai padaryti:

kaip sekti

Parašykite komentarą