Kur apsistoti

10 unikalių viešbučių pasaulyje. Kurį pasirinktum savo atostogoms?

Kelionių metu galime pažinti kitas kultūras, žmones, pajusti didmiesčio gyvenimą ar išbandyti jėgas kalnuose, ragauti tradicinius valgius ir lankytis muziejuose, bet tai dar ne viskas! Neįprasta nakvynės vieta kelionei gali suteikti dar daugiau spalvų! Pateikiame 10 unikalių nakvynės vietų pasaulyje.

 

Propeller Island City Lodge, Vokietija

„Propeller Island City Lodge“ viešbučio ir meno instaliacija Berlyne, Vokietijoje, kurią sukūrė menininkas Larsas Storschenas. Iš pradžių Larsas išnuomojo tradicinius kambarius, bet norėdamas svečiams pasiūlyti ką nors išskirtinio įrengė keturis unikalius kambarius. Didėjant viešbučio populiarumui Larsas įsigyjo daugiau laisvos vietos toje pačioje patalpoje ir sukūrė dar 27 skirtingus kambarius. Kiekvienas kambarys vis kitoks nuo tvirtovės stiliaus, kambario su skraidančia lova ar su vitražais iki veidrodinio kambario ar numerio su apverstais baldais ir daug kitų.

 

Montaña Mágica Lodge, Čilė

Ši išskirtinė apgyvendinimo įstaiga – įkurta Čilėje, Huilo mieste, „Huilo-Huilo“ biologinio draustinio viduryje, apsupta didžiulių medžių, ežerų, kalnų. Viešbutį galima pasiekti tik beždžionių tiltu. Viduje įrengti gražūs vienviečiai ir dviviečiai miegamieji, kiti patogumai – mini golfas, baras, SPA centras, baseinas bei sauna. Pastatas atrodo lyg ugnikalnis apaugęs samanomis, dar daugiau originalumo viešbučiui suteikia dirbtinis krioklys šniokščiantis išorinėmis statinio sienomis.

 

Palacio de Sal, Bolivija

Viešbutis „Druskos rūmai“ pastatytas iš druskos blokų. Jis įsikūres prie didžiausios pasaulyje druskos dykumos Salar de Uyuni>>, 350km į pietus nuo sostonės La Paso, Bolivijoje. Pirmasis toks viešbutis buvo pastatytas 1993-1995m. Salar de Uyuni viduryje ir netrukus tapo populiaria turistų polisio vieta, deja, 2002m. viešbutį teko išmontuoti dėl sanitarinių broblemų, netinkamas valymas sukėlė rimtą aplinkos taršą. 2007m. buvo pastatytas naujas viešbutis pavadinimu „Palacio de Sal“, naujoje vietoje, rytiniame Salar de Uyuni krašte, 25km nuo Uyuni miesto. Pastatas pastatytas iš maždaug 1 milijono 35cm druskos blokų, kurie panaudoti grindims, sienoms, luboms, baldams, įskaitant ir lovas, kėdes bei skulptūras. Sanitarinė sistema įrengta pagal vyriausybės reglamentus. Viešbutyje galima pasimėgauti sauna, sūkurine vonia bei sūraus vandens baseinu.

 

Mirrorcube, Švedija

8947386344_9df35246c0_b.jpg

Apgyvendinimo vieta įkurta Švedijoje. Tai kambarys tarp medžių iš vaizdą atspindinčio stiklo sienų. Pro langus atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas, kambarį galima pasiekti 12 metrų ilgio tiltu. Numeryje galima apsistoti vienam arba dviems asmenims. Viduje yra dvigulė lova, tualetas, poilsio erdvė, terasa ant stogo. Galima užsisakyti pusryčius pietus bei vakarienę. Puiki vieta atitrūkti nuo miesto šurmulio ir mėgautis gamtos draugija.

 

Mountaintop Cabin, Italija

Ši maža viršukalnės kabina pastatyta šiaurės rytų Italijos Alpėse ant  Foronon del Buinz kalno, ties Ceria-Merlone trasa. 2012m namelis buvo pastatytas Luca Vuerich užsakymu, suprojektuotas taip, kad sniegas neįlaužtų stogo, viduje yra 9 lovos. Jei sugebėsite pasiekti viršukalnę 2531m – namelyje galėsite apsistoti nemokamai ir besiilsėdami grožėtis atsiveriančia panorama.

 

Langholmen, Švedija

Apsistokite buvusiame ,,Karūnos” kalėjime, kuris pastatytas XIXa. pradžioje, Švedijoje, Stokhome netoli centro, Langholmeno saloje. Senasis kalėjimo prieškambaris paverstas į registratūrą ir visa parą dirbančią kavinę. Apsistosite kamerose, o pusryčiams gausite daugiau nei duonos ir vandens. Viešbutį supa graži gamta. Susipažinsite su Langholmeno sala.

 

Daspark Hotel, Austrija

Ar norėtumėte apsistoti kanalizacijos vamzdyje viešame parke ir dar už tai susimokėti? Jei nuspręsite išbandyti tokią nakvynės galimybę, tai galite padaryti Austirjoje, Ottensheimo mieste, netoli Dunojaus upės. Kiekviename vazdyje yra dvigulė lova, lempa, vieta daiktams, patalynė ir elektros lizdas. Tualetai ir dušai yra už 330 žingsnių, papusryčiauti galėsite artimiausioje kavinėje, o baseinas yra Dunojus. Fiksuoto mokesčio už kambarį nėra, turėtumėte sumokėti tiek kiek norite prieš išvykdami.

 

Kaktaslauttanen Arctic Resort, Suomija

Šis išskirtinis poilsio kompleksas įsikūres Laplandijos Sariselkės regione, Suomijoje. Apsistoti siūloma tiek tradiciniuose mediniuose nameliuose, tiek stikliniuose iglu. Terminio stiklo iglu numeriuose pastatytos prabangios lovos, kaikuriuose numeriuose yra privatūs vonios kambariai ir saunos, kitų numerių svečiai naudojasi bendromis. Numeriuose yra židiniai, svetainės zonos bei valgio ruošimo erdvės. Komplekse rasite didžiausią pasaulyje dūmų sauną, du restoranus, galėsite maudytis eketėje.

 

The Aurora Express, JAV, Aliaska

Aurora Express, tai nakvynė su pusryčiais Aliaskoje, kur apsistosite atnaujintuose traukinių vagonuose, kurie išsidėstę miškuose ant kalvos šlaito, nuo kurio atsiveria miesto vaizdai, Chena upė ir Tanana slėnis. Šie vagonai turėjo būti muziejumi, bet Wilsonų šeima nusprendė įkurti nakvynės vietas su pusryčiais. Aliaskoje yra daug įdomių vietų ir veiklos, o nakvynė traukinių vagonuose suteiks dar idomesnį prieskonį kelionei.

 

Natura Vive Skylodge, Peru

Ši įspūdinga nakvynės vieta įsikurusi Šventajame slėnyje netoli Kusko, Peru. Jei užteks drąsos – galėsite miegoti visiškai permatomose kapsulėse, kurios glaudžiasi prie kalno, tad patekti į kambarį nėra lengva užduotis. Bet įveikę baimes galėsite mėgautis magiškais vaizdais. Kambariuose rasite visus patogumus, atskirus vonios kambarius izoliuotus nuo miegamojo, sausus ekologinius tuoaletus ir praustuves, tuoalete, kaip  ir visame nueryje yra užuolaidos nuo smalsių kaimynų žvilgsnių.

Pilys, kurias verta aplankyti, 10 įspūdingiausių pilių Europoje>>

10 įspūdingų ežerų Europoje. Ar jau buvai?>>

Viešbučių rezervavimas:

 

Parašykite komentarą