Naujienos

Milijoninės BAUDOS „Ryanair“ ir „Wizzair“ už „neskaidriai“ padidintas bilietų kainas

departure-2042513_1920

Italijos konkurencijos tarnyba skyrė milijonines baudas „Ryanair“ ir „Wizzair“ kompanijoms, dėl neskaidrios bagažo politikos. Jau pusmetį girdime, kad nuolatos keičiasi bagažo politika ir apmokestinimas abiejose bendrovėse.

Abu vežėjai leidžia į kabiną nedidelius krepšius, kurie turėtų tilpti po priešais keleivius esančia sėdyne. Didesniems iki 10 kilogramų krepšiams reikalingas bagažo mokestis arba mokamas pirmenybės įlaipinimo bilietas. Ryanair buvo skirta 3 mln. Eurų (3,4 mln. JAV dolerių) ir 1 mln.

Italijos antimonopolinė agentūra teigė, kad dauguma keleivių tikisi keliauti su didesniu bagažo vienetu ir, nustatydami papildomą 5–25 eurų mokėjimą, oro linijos padidino bilietų kainas „neskaidriu“ būdu. Po rugpjūčio mėnesį „Ryanair“ paskelbtos naujos keleivių bagažo politikos, Italijos reguliatoriai liepė Airijos ir Vengrijos bendrovėms, sustabdyti priemonę, sakydami, kad ji suklaidino vartotojus ir iškraipė konkurenciją su vežėjais, kurie nemokamai vežė rankinį bagažą.

„Ryanair“ atmetė Italijos sprendimą, teigdama, kad jos politika buvo skaidri ir padėjo skrydžio punktualumui, nes ji pagreitino įlaipinimą. Ar šis Italijos žingsnis pakoreguos abiejų bendrovių taikomą bagažo politiką pamatysime artimiausioje ateityje.

Šaltinis: https://phys.org/

 

 

Parašykite komentarą