Naujienos

Greitaisiais traukiniais iš Lietuvos pasieksime Varšuvą, Taliną, Rygą ir net Berlyną!

gleise-1555348_1920.jpg

Pranešime spaudai skelbiama, jog numatyta, kad greitieji „Rail Baltica“ traukiniai pradėjus veikti linijai, keturis kartus per dieną kursuos iš Talino į Varšuvą ir iš Talino į Vilnių, dešimties metų laikotarpyje reisai bus vykdomi šešis kartus per dieną. Papildomai, Vilnius – Kaunas – Varšuva maršrutu kursuos net iki 10 traukinių per dieną. Tokiu būdu „Rail Baltica“ užtikrins patogų susisiekimą tarp Baltijos šalių sostinių ir susisiekimą su Varšuva.

Taip pat, plane yra numatyti du naktinių traukinių maršrutai: Talinas – Ryga – Kaunas – Varšuva – Berlynas, kurie leis pasiekti tolimesnius taškus Europoje.

Be to, bus galimybė per 10 minučių iš Rygos centrinės stoties pasiekti Rygos tarptautinį oro uostą. Traukiniai šiuo maršrutu kursuos ne rečiau, kaip kas 30 minučių.

Greitųjų traukinių eismo intensyvumas nustatytas remiantis planuojama keleivių paklausa, kuri buvo įvertinta „Rail Baltica“ traukinių eismo plane 2026-2056 m.

„Pagrindinis šio traukinių eismo plano tikslas – parodyti kaip „Rail Baltica“ geležinkelio infrastruktūra patenkins transporto paklausą vidutiniu ir ilguoju periodu, garantuojant pajėgumus teikti visų tipų traukinių paslaugas. Šis planas bus naudojamas užtikrinti, kad „Rail Baltica“ linija bus efektyviai naudojama nuo pat pirmosios veiklos dienos tuo pačiu suteikiant galimybes plėsti keleivių ir krovinių pervežimo paslaugas pasibaigus pereinamajam laikotarpiui“,- teigė Jean-Marc Bedmar, „RB Rail AS“ Sistemų ir Eksploatacijos Skyriaus vadovas.

Varšuva, kuriai nuodėmė skirti tik vieną parą>>

Estija – Talinas, kaip atsidūrėme kalėjime, ant jūros kranto>>

Latvija – Ryga, tokia svetinga ir jauki>>

Berlynas – rojus veganams, bet šį miestą aplankyti verta kiekvienam>>

 

Kur apsistoti kelionės metu:

Rezervuokite nakvynės vietą per Booking.com sistemą:

Rezervuokite nakvynės vietą per Airbnb.com sistemą:

airbnb-2384737_1920

Kiekviename mieste apstu viešbučių nuo kelių žvaigždučių iki aukščiausios klasės kompleksų, tačiau jei norite sutaupyti – rinkitės apgyvendinimo paslaugą „Airbnb“. Jei norite daugiau sužinoti apie šią pigios nakvynės galimybę – skaitykite čia: Airbnb

Jeigu dar niekada nebandėte šios nakvynės galimybės, tai mes suteikiame 40€ nuolaidą jūsų pirmai nakvynei, jei registruositės per šią nuorodą čia: Išsirinkite pigiausią nakvynę ir gaukite 40€ dovanų >>

Jei norite naujienas sužinoti pirmieji – spauskite ,,Like“ kurdabar.lt Facebook paskyroje  ir užsiprenumeruokite naujienas, kaip tai padaryti:

kaip sekti

Parašykite komentarą