Bilietai

Oho! Tik 27€ už skrydžius į PARYŽIŲ iš Vilniaus į abi puses!

willian-west-283022-unsplash.jpg

Paryžius – ne tik sostinė, bet ir didžiausias Prancūzijos miestas. Miestas išsidėstęs Senos upės vingyje iš abiejų pusių. Paryžius garsus dėl daugybės istorinių paminklų bei savo kultūros.

Paryžiuje patogiausia keliauti metro, taip pat kursuoja autobusai ir tramvajai. Centre daugelį lankytinų vietų galima pasiekti pėsčiomis.

Neabejotinai, vienas iš lankomiausių objektų Paryžiuje, tai Eifelio bokštas į kurį nepasikelti esant Prancūzijos sostinėje būtų tikra nuodėmė. Taip pat galima pamatyti Triumfo arką, Dievo Motinos katedrą (Notre – Dame). Meno gerbėjams privalu apsilankyti Luvre, kur saugoma didžiulė kolekcija įstabių paveikslų. Taip pat rekomenduotume apsilankyti menininkų kvartale Monmartre, kur ant kalvos dėmesį trauka sniego baltumo Sacre Coeur bažnyčia, Planuodami kelionę į paryžių rasite dar daug vietų, kurias tikrai norėseite aplankyti.

Vilnius – Paryžius – Vilnius 27,48€

Data Išvykimo laikas Atvykimo laikas Kaina Kompanija
Vilnius – Paryžius 2019-05-27 13:20 15:05 17,49* Wizzair
Paryžius – Vilnius 2019-06-03 15:40 19:15 9,99* Wizzair

*Su Wizzair discount kortele, be kortelės kiekvienas bilietas brangesnis nuo 5 iki 10€

Bilietus įsigykite wizzair.com svetainėje

(Bilietų kainos greit keičiasi)

Įsigyjant skrydžius rekomenduojame parsisiųsti į savo išmanų telefoną skrydžio bendrovės mobiliąją programėlę. Ji sutaupys jūsų laiką ir netgi pinigus, visa informaciją ir parsisiuntimo nuorodas rasite čia: Programėlės

Atkreipiame dėmesį, kad skrydžių kainos greit keičiasi, tai priklauso nuo skraidinančios bendrovės. Kaina gali pasikeisti nuo vieno karto per kelias dienas arba kelis kartus per dieną, tad jei mūsų nurodytos kainos nesutampa su kainomis skraidinančios kompanijos svetainėje, tai reiškia, kad įvyko kainos pasikeitimai skraidinančios kompanijos sprendimu.
Jei pamatėte skrydžius už itin žemą kainą – nedelskite, nes tikėtina, kad bilietai greit pabrangs.

Kur apsistoti Paryžiuje:

Rezervuokite nakvynės vietą per Booking.com sistemą:

Rezervuokite nakvynės vietą per Airbnb.com sistemą:

airbnb-2384737_1920

Jeigu dar niekada nebandėte šios nakvynės galimybės, tai mes suteikiame 40€ nuolaidą jūsų pirmai nakvynei, jei registruositės per šią nuorodą čia: Išsirinkite pigiausią nakvynę ir gaukite 40€ dovanų >>

Paryžiuje apstu viešbučių nuo kelių žvaigždučių iki aukščiausios klasės kompleksų, tačiau jei norite sutaupyti – rinkitės apgyvendinimo paslaugą „Airbnb“. Jei norite daugiau sužinoti apie šią pigios nakvynės galimybę – skaitykite čia: Airbnb

 

Jei norite naujienas sužinoti pirmieji – spauskite ,,Like“ kurdabar.lt Facebook paskyroje  ir užsiprenumeruokite naujienas, kaip tai padaryti:

kaip sekti

Advertisements

Parašykite komentarą