Naujienos

Veiklą nutraukė britų turizmo bendrovė „Thomas Cook“

Praėjusią naktį visas operacijas nutraukė gerai žinoma britų aviacijos kompanija „Thomas Cook“. Skelbiama, jog tai vienas didžiausių aviacijos bankrotų nuo antrojo pasaulinio karo.

Kompanija žlugo nepavykus deryboms su investuotojais, kurių tikslas buvo išgelbėti 178 metus gyvavusią turizmo bendrovę.

Vyriausybė užsakė 45 lėktuvus, kuriais keleiviai bus parskraidinti namo, lėktuvai skraidys 64 maršrutais. Klientai gali apsilankyti specialioje „Thomas Cook“ svetainėje, kurių skrydis planuojamas per artimiausias 48 valandas, kurie turi problemų dėl apgyvendinimo arba reikalinga speciali pagalba gali skambinti šiais numeriais: 0300 303 2800 JK arba +44 1753 330 330 iš užsienio.

Ruth iš Halesoveno nerimauja, kad nebeįvyks jos vestuvės. Ji su savo partneriu turi susituokti Kipre spalio 8 dieną, Ruth užsisakė visą renginį per „Thomas Cook“, įskaitant dekoracijas, tortą, privatų barą. Iš 44 svečių 25 skrydžius ir viešbučius rezervavo taip pat per „Thomas Cook“ kelionių agentą.

Ruth vestuves planavo dvejus metus, dalis pinigų buvo surinkta prisidedant šeimos nariams, įskaitant motiną ir velionį brolį Beną, kuris buvo tragiškai nužudytas 2017 metais. Sielvarto iškamuota šeima susibūrė kurti svajonių vestuvių, kurios gali ir nebeįvykti.

Tai tik viena istorija iš šimtų tūkstančių keliautojų, kurių planai bus gerokai pakoreguoti.

Apskaičiuota, kad kompanijos žlugimas paveikė maždaug 150 000 britų, o visame pasaulyje apie 600 000 keleivių.

Pranešama, kad bus organizuojami specialūs skrydžiai arba skrydžiai perregistruojami kitoms oro linijoms, bet klientams tai papildomai nekainuos ir tik nedidelei daliai keleivių teks patiems įsigyti atgalinius skrydžius ir susigrąžinti išlaidas.

Klientai, kurių turėsiončios įvykti atostogos buvo atšauktos gaus visą informaciją apie galimybes susgrąžinti pinigus.

„Thomas Cook“ dėl susiklosčiusios situacijos įvardino daugybę problemų įskaitant politinius neramumus atostogų vietose, užsitęsusią karščio bangą, atostogų užsakymo atidėliojimus dėl „Brexit“.

Šaltinis: BBC

Parašykite komentarą