Bilietai

Saulėtos atostogos prie Raudonosios jūros! Tik 25€ už skrydžius į abi puses iš Vilniaus!

Elatas – piečiausias Izraelio kurortinis uostamiestis, įsikūręs šiauriausiame Raudonosios jūros taške, Elato įlankoje. Miestas priklauso pietiniam Negevo dykumos regionui. Elatas yra tropikų miestas, vasaromis temperatūros dažnai viršija +44 °C, o žiemomis +20 °C. Vandens temperatūra svyruoja tarp +25-32 °C. Elato ekonomika remiasi turizmu. Netoli Elato esančiame Timnos slėnio parke yra seniausios pasaulio vario rūdos kasyklos.

Izraelis, stereotipus sulaužiusi kelionė (I dalis)

Izraelis, stereotipus sulaužiusi kelionė (II dalis)

Atkreipiame dėmesį, kad skrydžių kainos greit keičiasi, tai priklauso nuo skraidinančios bendrovės. Kaina gali pasikeisti nuo vieno karto per kelias dienas arba kelis kartus per dieną, tad jei mūsų nurodytos kainos nesutampa su kainomis skraidinančios kompanijos svetainėje, tai reiškia, kad įvyko kainos pasikeitimai skraidinančios kompanijos sprendimu.
Jei pamatėte skrydžius už itin žemą kainą – nedelskite, nes tikėtina, kad bilietai greit pabrangs.

Vilnius – Eilatas (Ramon) (ETM) – Vilnius 24,98€

DataIšvykimo laikasAtvykimo laikasKainaKompanija
Vilnius – Eilatas2019-12-0716:1020:309,99*Wizzair
Eilatas – Vilnius2019-12-1421:1001:4014,99*Wizzair

Bilietus įsigykite wizzair.com svetainėje

(Bilietų kainos greit keičiasi)

Kur apsistoti Eilate:

airbnb-2384737_1920

Eilate apstu viešbučių nuo kelių žvaigždučių iki aukščiausios klasės kompleksų, tačiau jei norite sutaupyti – rinkitės apgyvendinimo paslaugą „Airbnb“. Jei norite daugiau sužinoti apie šią pigios nakvynės galimybę – skaitykite čia: Airbnb

Jeigu dar niekada nebandėte šios nakvynės galimybės, tai mes suteikiame 40€ nuolaidą jūsų pirmai nakvynei, jei registruositės per šią nuorodą čia: Išsirinkite pigiausią nakvynę ir gaukite 40€ dovanų >>

Rezervuokite nakvynės vietą per Booking.com sistemą:

Booking.com

Jei norite naujienas sužinoti pirmieji – spauskite ,,Like“ kurdabar.lt Facebook paskyroje  ir užsiprenumeruokite naujienas, kaip tai padaryti:

kaip sekti

Parašykite komentarą