Bilietai

Lekiam į ITALIJĄ! Skrydžių bilietai į MILANĄ, tik 19,98€, į abi puses iš Kauno!

benjamin-voros-519559-unsplash

Milanas – antras pagal dydį Italijos miestas įsikūręs Lombardijos regione. Miestas itin garsus savo mados įmonėmis ir parduotuvėmis, jis laikomas vienu mados pasaulio sostinių. Lietuviams Milanas yra puikus atskaitos taškas keliaujant po Italiją, nes paprastai lėktuvų bilietai į šį miestą yra nebrangūs. Iš Milano galima traukiniu pasiekti Komo ir Gardos ežerus, pavažiavus kiek ilgiau į vakarus galima pasiekti tokius kalnų miestelius, kaip Aosta. Jei mėgstate didmiesčius iš šio miesto galite greitai pasiekti Turiną, Genują, Veroną ar net pačią Veneciją.

Kartais skaitant kelionių agentūrų lankstinukus apie Milaną galima susidaryti klaidingą įspūdį. Mūsų pačių kelionė į Milaną iš Romos, bei nepakartojamas poilsis kalnuose aprašytas čia: Kelionė

Atkreipiame dėmesį, kad skrydžių kainos greit keičiasi, tai priklauso nuo skraidinančios bendrovės. Kaina gali pasikeisti nuo vieno karto per kelias dienas arba kelis kartus per dieną, tad jei mūsų nurodytos kainos nesutampa su kainomis skraidinančios kompanijos svetainėje, tai reiškia, kad įvyko kainos pasikeitimai skraidinančios kompanijos sprendimu.
Jei pamatėte skrydžius už itin žemą kainą – nedelskite, nes tikėtina, kad bilietai greit pabrangs.

Kaunas – Milanas – Kaunas 19,98€

DataIšvykimo laikasAtvykimo laikasKainaKompanija
Kaunas– Milanas2019-12-0317:3019:059,99Ryanair
Milanas – Kaunas2019-12-0719:3023:059,99Ryanair

Bilietus įsigykite tiesiogiai ryanair.com svetainėje

(Bilietų kainos greit keičiasi)

„Wizz Air“ discount kortelės privalumai, ir kodėl ši kortelė atsiperka jau po pirmų dviejų žmonių atostogų skaitykite čia: Kortelė

TOP 3 lankytini objektai Milane:

Milano katedra – Duomo katedra (Duomo di Milano). Tai didžiausia Italijos bažnyčia ir antra pagal dydį katalikų katedra pasaulyje, kuri buvo pradėta statyti XIV a., o baigta tik XIX a. pab.

Tikslus adresas: Via Arcivescovado, 1 – 20122, Milanas

Darbo laikas ir kainos pateiktos: http://www.duomomilano.it/en/visit-us/

„La Scala“ teatras (Teatro alla Scala). La Scala yra vienas garsiausių, prestižiškiausių pasaulio operos teatrų. Per Antrąjį pasaulinį karą, 1943 m., „La Scala“ smarkiai nukentėjo per bombardavimą ir buvo uždaryta, tačiau duris vėl atvėrė jau 1946 m. Prasidėjo savotiškas aukso amžius.

Tikslus adresas: Largo Ghiringhelli 1 Piazza Scala, Milanas

Darbo laikas ir kainos pateiktos: http://www.teatroallascala.org/en/index.html

Sforcų pilis (Castello Sforzesci). XV a. pastatyta pilis yra apie 180 x 180 m išmatavimų ketvirtainiškas pastatas. Pagrindinis įėjimas yra pro Filaretės bokšto vartus. Šiuo metu pilis yra didžiausias Milano istorinis-muziejinis kompleksas. Pilies lankymas nemokamas, išskyrus muziejus.

Tikslus adresas: Piazza Castello, 3 I, Milanas

Darbo laikas ir kainos pateiktos: https://www.milanocastello.it/

Kur apsistoti Milane:

Rezervuokite nakvynės vietą per Airbnb.com sistemą:

Kiekviename mieste apstu viešbučių nuo kelių žvaigždučių iki aukščiausios klasės kompleksų, tačiau jei norite sutaupyti – rinkitės apgyvendinimo paslaugą „Airbnb“. Jei norite daugiau sužinoti apie šią pigios nakvynės galimybę – skaitykite čia: Airbnb

Jeigu dar niekada nebandėte šios nakvynės galimybės, suteikiame 40€ nuolaidą jūsų pirmai nakvynei


Rezervuokite nakvynės vietą per Booking.com sistemą:

Booking.com


Jei norite naujienas sužinoti pirmieji – spauskite ,,Like“ kurdabar.lt Facebook paskyroje  ir užsiprenumeruokite naujienas, kaip tai padaryti:

kaip sekti

Parašykite komentarą