Bilietai

Sunku atsispirti, kai skrydžių kaina tik 42€ į abi puses! LISABONA, skrydžiai iš Kauno!

Atkreipiame dėmesį, kad skrydžių kainos greit keičiasi, tai priklauso nuo skraidinančios bendrovės. Kaina gali pasikeisti nuo vieno karto per kelias dienas arba kelis kartus per dieną, tad jei mūsų nurodytos kainos nesutampa su kainomis skraidinančios kompanijos svetainėje, tai reiškia, kad įvyko kainos pasikeitimai skraidinančios kompanijos sprendimu.
Jei pamatėte skrydžius už itin žemą kainą – nedelskite, nes tikėtina, kad bilietai greit pabrangs.


Ką veikti ir pamatyti Lisabonoje trumpos viešnagės metu? Svarbiausia neskubėti ir lėtai pakilkite geltonu tramvajumi, pažymėtu 28 numeriu. Suvalgykite Pastel da Nata desertą sėdėdami Portas do Sol apžvalgos aikštelėje. Paskęskite Fado muzikos skleidžiamuose garsuose ir Portugalijos sostinės charizma pasiglemš jus į nuotykį ir net nepajusite, kai imsit dėkoti švelniu – obrigado. Architektūra ir kultūra nepaliks abejingų tiek Portugalijos sostinėje, tiek šalia jos esančiame Sintros miestelyje. Penos ir Monseratės rūmai, Maurų pilis pareikalaus atskiros dienos, tačiau jos pabaigoje dar labiau pamilsite šį kraštą, kurio atstovai netik laimi Euroviziją, bet ir atranda Indiją. Pasinerkime kartu į ateities planus ar prisiminimus apie nepakartojamą LISABONĄ.


Kaunas – Lisabona – Kaunas 42,46€

DataIšvykimo laikasAtvykimo laikasKainaKompanija
Kaunas – Londonas2019-12-0312:1513:059,99*Wizzair
Londonas – Lisabona2019-12-0316:4019:309,99*Wizzair
Lisabona – Londonas2019-12-0820:1023:0012,49*Wizzair
Londonas – Kaunas2019-12-0905:3010:109,99*Wizzair

*Su Wizzair discount kortele, be kortelės bilietas brangesnis nuo 5 iki 10€

Bilietus įsigykite wizzair.com svetainėje

(Bilietų kainos greit keičiasi)

„Wizz Air“ discount kortelės privalumai, ir kodėl ši kortelė atsiperka jau po pirmų dviejų žmonių atostogų skaitykite čia: Kortelė

Kur apsistoti Lisabonoje:

Rezervuokite kambarį Booking.com sistemoje:

Booking.com

Rezervuokite kambarį, apartamentus, vilą Airbnb.com sistemoje:

Kiekviename mieste apstu viešbučių nuo kelių žvaigždučių iki aukščiausios klasės kompleksų, tačiau jei norite sutaupyti – rinkitės apgyvendinimo paslaugą „Airbnb“. Jei norite daugiau sužinoti apie šią pigios nakvynės galimybę – skaitykite čia: Airbnb

Jeigu dar niekada nebandėte šios nakvynės galimybės, suteikiame 40€ nuolaidą jūsų pirmai nakvynei


Jei norite naujienas sužinoti pirmieji – spauskite ,,Like“ kurdabar.lt Facebook paskyroje  ir užsiprenumeruokite naujienas, kaip tai padaryti:

kaip sekti

Parašykite komentarą